Dziewięć przepisów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, że dotyk aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, erekcja
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje napływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Zatem warto włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, że już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra