Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać widzialną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest na ogół zmęczony. Musi wypocząć. Wobec tego niesłychanie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niesłychanie ważny.