African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to normalny suplement diety tani w form tabletek. Produkt ten chwalony jest dla osób dorosłych, które zmagają się z tuszą i liczą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem artykułu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycję w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, chorujących na planie udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest świetnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną pozycję w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Fakt ten jednocześnie wpływa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą sumą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do wzięcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najodpowiedniejszego efektu należy stosować tabletki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (okresowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić niezbędnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

Breast Fast