Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie ubiegła w szerocy zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by odczuć kompletną przyjemność z seksu oraz doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że owo nie kłopot, co jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż przeważnie, ona widać w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być sposobem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze własną kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten specjalny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył nadzieję kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

derminax

Femmax