Follixin – niewątpliwy gigant pośród preparatów na włosy! Przetestuj juz teraz!

Łysienie stanowi tematem wielu ludzi, nie tylko w dawniejszym wieku. Czasami problem z grupą włosów pojawia się także u osób oraz skąd nie są to niepowtarzalne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla ludzi, lecz nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego dysponować i osoby. Jego skład został tak dobrany, że oddziałuje na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie odkłada się nie tylko na samą ochronę przed wypadaniem włosów, a też wyraźnie poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne powstające w postaci głowy stają się coraz mniej skuteczne, przez co system nie radzi sobie z odpowiednim odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu prace jest początkowo godzenie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niedługim czasie przekształca się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem pracuje także w tło traconych włosów nowe włosy dominują w bardzo mniejszym zakresie. Owłosienie głowy stoi się najpierw rzadkie, potem niepełne, a na końcu pozostajemy bez włosów również nie jest tylko powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a daleko w jego trakcie. Spożycie wielkiej liczb płynów już po połknięciu pigułki jest znacznie przydatne.

W tradycyjnej kuracji należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Doskonałe efekty terapii można stwierdzić po blisko 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej tabletki. Przyjmowanie większych dawek środka nie jest w okresie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin500

Goji-Berry 500

flexin 500