Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinku z najsprawniejszych oraz powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz zajmuje dobrą energię.

Świeca wykonywana jest ręcznie z prawdziwego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z wyjątkowo skutecznych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału nieodzowna istnieje wyjątkowo odpowiednia formuła, jaka była stosowana już w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które korzysta ochraniać przed niekorzystną aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza życie wielowymiarowe. Nie właśnie strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa znaczącą pracę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz wyciszenia umysłu, co we obecnym świecie jest mocno trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba wyłącznie skupić się na planu, który zamierzamy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

KankustaDuo

Knee Active