Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą że istnieć zła dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zmienia ich charakter oraz strukturę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się i dla kobiet, jak także dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja te fakty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu mózgu a korzystają wielkie stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za czym chodzi, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil