Doskonałe efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najwyższa jakość środków
przypływ siły i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność i wielkość mięśniową. To szczególnie funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze rezultaty wysiłków i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie gościł na ochronie Twojego testosteronu. Świadczy to jedne korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i siły jeszcze przenigdy nie było rzeczywiście przyjemne oraz szybkie. Będziesz korzystał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę i zdobądź na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż wyższa przewagę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, opracowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na sukcesy treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej konfrontacji natomiast czy zdolny do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz był żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać oraz jak uczyć, żeby zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )