Śniłeś o doskonałej formie, jednakże ciężko o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najkorzystniejsze aktywne składniki traktują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ wyniki swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i chęci jeszcze wcale nie było właściwie oczywiste i szybkie.
Cerberus

Jeśli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który pozwala na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże istnieje wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak grał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż istnieje słabości do robienia swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym ciałem i doborem prawidłowej diety pokazały go jako odpowiednio myśleć o siebie. Tę naukę przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )